جدیدترین اخبار

7 مرداد ۱۳۹۶:

۶۵۰ اثر به مرحله دوم انتخاب بازار آثار هنری راه یافتند.

 به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر ،650 اثر در مرحله اول توسط شورای هنری برای راهیابی به مرحله دوم ،انتخاب شد .

بنابر این گزارش، هنرمندانی که آثارشان در مرحله اول انتخاب شده است می بایست جهت انتخاب مرحله دوم و راهیابی به بازار آثار هنری طبق زمانبندی که در سایت رسمی این رویداد هنری به نشانی bazar.civa.ir  قید شده است،آثار خود را به دبیرخانه بازار واقع در خانه هنرمندان تحویل نمایند.

همچنین، از سوی دبیرخانه از اساتید عرصه تجسمی جهت حضور و دریافت آثار در دومین بازار آثار هنری دعوت به عمل خواهد آمد.

گفتنی است ، دومین بازار آثار هنری ، به همت موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، از 23  لغایت 29 مرداد در محل خانه هنرمندان  برگزار می‌شود.

 

4 مرداد ۱۳۹۶:

اعلام نتایج انتخاب اولیه آثار:

آثار انتخاب شده درمرحله اول، از طریق ورود به پنل هنری قابل تشخیص می باشد که با تیک سبز رنگ تایید مرحله اول یا ضربدر قرمز عدم پذیرش مشخص شده است.

هنرمندانی که آثارشان در مرحله اول انتخاب شده است جهت انتخاب مرحله دوم و راه بابی به بازار آثار هنری، لطفا طبق زمانبندی مشروحه ذیل آثارشان را به دبیرخانه بازار مستقر در خانه هنرمندان تحویل نمایند.

زمان: 10 تا 19 مرداد، از ساعت 11 تا 17 ( 12 و 13 مرداد، دبیرخانه تعطیل می باشد)

مکان: خیابان طالقانی، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان موسوی شمالی، خانه هنرمندان ایران

 

1 مرداد ۱۳۹۶:

 انتخاب اولیه آثار

  

 

  

 

31 تیر ۱۳۹۶:

ارسال بیش از 10000 اثر به سایت بازار آثار هنری

به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، بیش از 10000 اثر برای حضور در این رخداد هنری به دبیرخانه موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر رسید.

بنا بر این گزارش، با پایان مهلت ارسال آثار به دومین بازار آثار هنری ،1740 هنرمند با 10363 اثر در عرصه تجسمی در سایت این بازار ثبت کردند. این آثار توسط شورای انتخاب از 1 الی 7 مرداد، انتخاب و داوری می شوند.

گفتنی است ، دومین بازار آثار هنری ، به همت موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، 23 لغایت 29 مرداد، در محل خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

  

۲۶ تیر ۱۳۹۶:

 سایت بازار آثار هنری، فقط تا ساعت ۱۲ ظهر سه شنبه مورخ ۲۷ تیر ۱۳۹۶، جهت ثبت نام و ارسال آثار باز می باشد.

 

 ۳۰ خرداد ۱۳۹۶:

رونمایی از پوستردومین بازار آثار هنری

به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر ،پوستر دومین بازار آثار هنری رونمایی شد.بر اساس این گزارش، پوستر این رویداد هنری توسط " امین فخارزاده " طراحی شده است.
دومین بازار آثار هنری با هدف توسعه فرهنگ خرید اثر هنری  از ۲۳ الی ۲۹ مرداد سال جاری در خانه هنرمندان ایران و با حمایت موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر برگزار می شود.
گفتنی است، هم اکنون فراخوان این بازارهنری بر روی سایت bazar.civa.ir دردسترس هنرمندان قرار دارد.